www.cvonline.hu

Junior Business Conference Producer

  • A hirdetés 1299 napja lejárt

 A több mint 30 éves múltra visszatekintő Institute for

International Research (IIR)

budapesti irodájába keres

junior Business Conference Producer

pozícióra munkatársat.

A londoni székhelyű INFORMA csoporthoz tartozó vállalat 2000 óta az ország egyik legnagyobb, aktuális üzleti információs fórumot biztosító cége. A cég éves szinten több mint 100 különböző típusú szakmai rendezvényt szervez a vállalati közép- és felsővezetők, illetve vezető szakemberek részére, konferenciák, tréningek, mesterkurzusok, szemináriumok, workshopok, inhouse tréningek keretében.

A munkakör rövid leírása:

  • célpiaccal folytatott telefonos szakmai igényfelmérések készítése, információk gyűjtése, rendszerezése – a konferencia/képzési anyag összeállítása és előadók felkérése
  • kapcsolatépítés a konferencia/képzés előadóival
  • folyamatos sajtófigyelés, piaci/szektoriális események, aktualitások nyomonkövetése
  • belső kapcsolattartás és együttműködés a cég marketing, PR és sales csapatával – projektkoordináció
  • a projekt "végigkísérése", személyes felügyelete a rendezvényen

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség - közgazdasági vagy jogi diploma előnyt jelent
  • rendszerszemlélet, elemző- és integráló készség
  • kiváló kommunikációs készség - szóban és írásban egyaránt
  • hatékony időgazdálkodás - prioritások felismerése, szoros határidők pontos tartása
  • önálló, precíz munkavégzés
  • nyitott, megoldásorientált szemléletmód
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér + teljesítményarányos juttatás
  • nemzetközi know-how
  • egyedülálló kapcsolatépítési lehetőség (az üzleti élet felső- és középvezetőivel való napi kapcsolattartás)
  • "minden projekt más" - változatos munka

A magyar és angol nyelvű önéletrajzot, motivációs levelet fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Humán erőforrás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő