www.cvonline.hu

JUNIOR BUSINESS ANALYST

  • A hirdetés 474 napja lejárt

Informatikai tanácsadással , egyedi szoftverfejlesztéssel, adattárház építéssel, üzleti intelligencia megoldások készítésével foglalkozó budapesti székhelyű cég keres közgazdász vagy közgazdász-informatikus utolsó éves egyetemi hallgató vagy friss diplomás végzettségű jelentkezőket

munkakörbe.

A munkakörrel kapcsolatos követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy 1 éven belül megszerzendő diploma;
  • Analitikus gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny: SQL ismeret

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jövedelem
  • Külső és belső képzések, tanfolyamok
  • Fiatal csapat, kiváló munkakörülmények, sportolási lehetőségek

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor legkésőbb 2016 január 31-ig küldjön egy szakmai önéletrajzot és egy motivációs levelet az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő