www.cvonline.hu

Junior Business Analyst [MD-DBA02]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1068533

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk a a világ egyik vezető tanácsadó cége. Junior Business Analyst munkakörbe keresnek jelenleg új munkatársat.

Feladatok

- Érdekes és változatos rendszerimplementációs projektekben való részvétel
- Ügyféligény felmérése, specifikációk elkészítése, az üzleti igények legordítása az IT nyelvére
- Kidolgozott rendszerek tesztelése (UAT)
- Tipikus projektek pl. IFRS rendszer bevezetése, ERP system change, CRM rendszer upgrade
- Hatékony kommunikáció, információmegosztás a business és az IT között
- Erős ügyfélkapcsolattartás

Elvárások

- Egyetemi/főiskolai diploma IT területen (gazdaságinformatikus preferált)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
- SQL ismerete
- Komplex problémák, feladatok megoldásában erős képességek
- Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek
- Terhelhetőség

Előny

- IT területen szerzett szakmai tapasztalat (Business Analyst)
- Visual Basic ismerete
- Big4 cégnél szerzett tapasztalat/gyakorlat

Egyéb

Amit a megbízónk kínál:
- Változatos projektekben való szakmai részvétel
- Professzionális csapatban való munkavégzés
- Szakmai képzések és továbblépési lehetőségek
- Inspiráló és mdoern munkakörnyezet
- Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió