www.cvonline.hu

JUNIOR BUSINESS ANALYST (6079)

  • A hirdetés 1275 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. Munkaerő-kölcsönző és Munkaerő-közvetítő cég megbízópartnere számára angolul beszélő munkatársakat keres Veresegyházra az alábbi munkakörbe:
Junior Business Analyst

Feladatok:
•Riportálási, üzleti igények beazonosítása
•Együttműködés a Beszerző csapattal
•Adatbányászat, adatok kinyerése adatbázisból
•Adatok lekérdezése, lekérdezések írása
•Ad hoc és rendszeres riportolási feladatok a beszerzési folyamatokról
•Tesztek futtatása
•Együttműködés az IT osztállyal és az üzleti funkciókkal

Elvárások:
•Főiskolai/Egyetemi végzettség Informatika/Statisztika/Matematika/Pénzügy területen, vagy ezzel egyenértékű képzés/tapasztalat
•Min. erős középfokú, aktív angol nyelvtudás (szóban, írásban)
•1-3 év tapasztalat üzleti folyamatok elemzésében, riportolásban
•Adatbányászatban, adatkinyerésben, adatok lekérdezésében (query), adatok egyeztetésében, grafikus megjelenítésükben szerzett tapasztalat
•Erős MS Office ismeret, SQL, PL/SQL, VB, makrók, adattárház ismeret
•Erős analitikus készség
•ügyfélközpontúság

Előny:
•Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
•COGNOS ismerete
•Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (Oracle, SAP)
•Valódi ok elemzésben (Root cause analysis) szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról
•Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével, az alábbi e-mail címre E-mail cím megjelenítése
Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Junior Business Analyst”
Fax: 061/279-0625
Érdeklődni a 06/1-279-0624-es telefonszámon lehet.

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika