www.cvonline.hu

Junior Brand Manager

  • A hirdetés 1204 napja lejárt

Nincs munkatapasztalatod? Szeretnéd kipróbálni magad 1 hónapig egy nívós, nemzetközi cégnél? Motivált vagy és lelkes?

Villamosmérnököt

keresünk Budapestre, Junior Brand Manager pozícióra.

Feladatok:

  • Bevezetés előtt álló termékek és rendszerek tesztelése, fejlesztése
  • Honlapon megjelenő tartalmak aktualitásának ellenőrzése
  • Forgalom és számadatok elemzése alapján visszajelzések és javaslatok készítése
  • Összehasonlító elemzések készítése a versenytársakról és ez alapján javaslatok megfogalmazása
  • Egyszerű eTool-ok fejlesztése

Elvárások:

  • Legyen villamosmérnök területen szerzett diplomád vagy ezen a területen folytasd tanulmányaidat
  • Tudj egyedül és csapatban is dolgozni
  • Legyél lelkes és pozitív személyiség
  • Tudj angolul, legalább kommunikációs szinten

Előny:

  • Felhasználói szintű tudás vagy tapasztalat az alábbiakban: BACnet, LON és KNX
  • Mérési rendszerek alapszintű ismerete
  • Access és az Adobe CS család felhasználói ismerete

Amit ajánlunk:

  • Egy hónapos munkalehetőség, ahol tapasztalatot szerezhetsz, illetve bővítheted meglévő tudásodat
  • Kiemelt bérezés
  • Remek csapat és kiváló szakemberek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérlek, töltsd ki a regisztrációs űrlapot az alábbi oldalon: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Határozott idejű