www.cvonline.hu

Junior Brand Manager

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2017.03.10.
Hirdetés azonosító: 1106807

Our client is a well-known multinational FMCG company who is looking for a proactive and creative Junior Brand Manager with excellent communication skills.

Feladatok:

-Participation in the design and implementation of the marketing strategy
-Monitoring and analysing of competitors and market data
-Follow up of campaigns
-Strong cooperation with the management and the key contacts

Elvárások:

-Bachelors’ or master degree
-2 years proven track record in the marketing field
-Fluent English language knowledge
-Excellent communication and presentation skills

Amit kínálunk:

-Multinational environment
-Competetive compensation package
-Favorable location

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a