www.cvonline.hu
Junior Brand Manager
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.08.05.
Jelentkezési határidő: 2016.08.06.
Hirdetés azonosító: 1072162
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnerünk több mint 15 éves tapasztalattal rendelkezik a nemzetközi, prémium kategóriás élelmiszer termékek importjában és hazai forgalmazásában. Bővülő csapatukba keresünk most új munkatársat JUNIOR BRAND MANAGER pozícióba.

Az új kolléga főbb feladatai az alábbiak lesznek:
- A cég import márkáihoz kapcsolódó marketing kommunikációs feladatok koordinálása
- Az értékesítési alaptevékenység támogatása prezentációs anyagok készítésével
- Termék katalógusok, termékadatok frissítése, karbantartása
- Kapcsolattartás a külföldi szállítók marketing osztályaival
- Negyedéves beszámolók készítése a márka tulajdonosok felé
- Márka budget tervezés, követés és elszámolás a márka tulajdonosokkal
- A márkákhoz kapcsolódó arculati követelmények adaptálása és betartatása
- A kommunikáció kivitelezési munkáiba bekapcsolódó alvállalkozók koordinálása
- Promóciók tervezése, kapcsolódó kommunikációs anyagok kivitelezése, majd a zárást követő értékelés elkészítése
- Eladáshelyi promóciók szervezése hostess ügynökség bevonásával
- Rendezvények szervezése
- A cég web és facebook oldalaira feltöltendő anyagok fordítása és készítése, az oldalakat üzemeltető alvállalkozók munkájának koordinálása
- Új termékek és márkák bevezetésének előkészítése, piac, ár és konkurencia elemzés

Követelmények
- Felsőfokú végzettség
- Min. 1 év tapasztalat (preferáltan az FMCG szektorban)
- Folyékony angol nyelvtudás
- Kiváló kommunikácós készség
- Önálló, proaktív, kreatív személyiség

- Dinamikusan fejlődő, nemzetközi hátterű, stabil vállalat
- Prémiumkategóriás márkák
- Együttműködő csapat, barátságos munkahelyi légkör
- Nagyfokú önállósság, kreatív feladatok
- Versenyképes juttatási csomag