www.cvonline.hu

Junior Brand Manager

  • A hirdetés 352 napja lejárt

A világ egyik legnagyobb tejfeldolgozó vállalatának számító LACTALIS GROUPE magyarországi vállalata a Lactalis Hungária Kft. budapesti irodájába keresünk 1 fő

munkatársat

Főbb feladatok:

  • A marketing igazgató irányítása mellett a piaci környezet és fogyasztói igények elemzése alapján a cég piaci pozíciójának erősítése,
  • Aktív részvétel az éves marketing terv végrehajtásában, összhangban a nemzetközi irányelvekkel és a helyi értékesítési tervekkel
  • A marketing tevékenység eredményességének folyamatos mérése, eredmények nyomon követése,
  • marketing kampányok tervezése, szervezése, lebonyolítása,
  • szoros együttműködés a kereskedelmi, logisztikai és termelési részlegekkel,
  • Új termék fejlesztések irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Min. 1-3 éves FMCG szektorban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Trade marketing területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Üzleti gondolkodásmód és projekt management szemlélet
  • Angol és/vagy francia nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Word, Excel, Powerpoint)
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Kreatív gondolkodásmód

Amit ajánlunk:

  • Fejlődési lehetőség,
  • Folyamatos szakmai képzések (külföldi és hazai egyaránt),
  • Kellemes, családias csapat

Fizetés:

  • Megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Fényképes, szakmai önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő