www.cvonline.hu

Junior bonyolító agrár területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 965590

Mezőgazdasági és élelmiszergyártó multinacionális partnercégünk megbízásából keressünk munkatársakat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A szezon miatt felgyülemlett bonyolítói munkák segítése,
  • partnerekkel való napi kapcsolattartás,
  • szállítási ütemezés készítése,
  • minőségi reklamációk kezelése,
  • megrendelések SAP-ban történő rögzítése,
  • beérkező számlák ellenőrzése, jóváhagyása és fizetésre történő előkészítése,
  • szállítási dokumentációk és számlák elkészítése,
  • készletjelentések bekérése, egyeztetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • jó szervező és problémamegoldó képesség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • stressztűrő képesség,
  • önállóság a munkavégzésben,
  • precizitás

Előny:

  • SZERB nyelvtudás
  • szakirányú (agrár vagy kereskedelmi) végzettség
  • logisztikai tapasztalat - elsősorban ömlesztett áruk fuvarozásában
  • multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
  • SAP ismerete

Amit kínálunk:

  • Azonnal munkakezdés,
  • 3 hónapos munkalehetőség,
  • kiemelkedő bérkonstrukció,
  • modern irodai környezet
  • tanulási és fejlődési lehetőség.

Munkaidő:             Hétfőtől péntekig irodai munkarendben, 9.00-17.30

Munkavégzés helye:       Budapest, XIII. kerület – Váci út

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzzal és a BG-01 referencia szám és a pozíció megjelölésével az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül.