www.cvonline.hu

Junior beszerzői munkatárs Francia nyelvtudással

Partnerünk:

A világ egyik legmeghatározóbb multinacionális termelő vállalatának központjába keresünk pályakezdő munkatársakat francia nyelvtudással.

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Feladatkörök:
  • Beszerzési csapat támogatása nagy volumenű beszerzési projektekben
  • Proaktív kapcsolattartás a franciaországi beszállítókkal telefonon és e-mailen keresztül
  • Árajánlatok bekérése és az ezzel kapcsolatos ügyintézés miatt
  • Kapcsolatfelvétel új beszállítókkal
  • Szállítókkal leegyeztetett végleges megrendelések rögzítése és nyomon követése
  • Szoros együttműködés belső ügyfelekkel és beszállítókkal
Elvárások:
  • Felsőfokú francia nyelvtudás, írásban és szóban
  • Érdeklődés a beszerzési-logisztikai terület iránt
  • Nyitottság délutáni munkavégzésre
  • Magabiztos MS Office használat
  • Angol nyelvtudás előnyt jelenthet!
Amit partnerünk ajánl:
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Lehetőség egy gyorsan fejlődő és dinamikus vállalat csapatában dolgozni
  • Karrier lehetőségek biztosítása
Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár
Egyéb hasonló állások Önnek
Beszerző | Buyer - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom

Anyagmozgató - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Tatabányai munkahelyre keresünk anya...

Régiós Sales Vezető (Európa) | European Sales Director - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Feladatkör:Öt főbb feladatköre lesz ebben a poz...
Magyarország