www.cvonline.hu

Junior beszerző

  • A hirdetés 1200 napja lejárt

Ipari robotok tervezésével és gyártásával foglalkozó piacvezető megbízónk részére

munkatársat keresünk.

Ügyfelünk egy nemzetközi high-tech cég, akik olyan ipari robotokat gyártanak, melyek egyszerre biztonságosak, könnyen kezelhetőek, ugyanakkor rendkívül hatékonyak is. Több mint húsz éve rendelkeznek magyarországi székhellyel: jelenleg két telephelyükön ezer főt foglalkoztatnak, és innen irányítják több környező országbeli értékesítést és szervízelést is. Pest megyei telephelyükre keresünk németül beszélő, vevőorientált kollégát beszerzői területre.

Feladatok:

  • MRP-megrendelések indítása
  • visszaigazolások követése
  • sürgető-, késleltető listák vezetése
  • felszólítás késedelmes szállítás vagy megrendelés visszaigazolás teljesítésére
  • a határidők betartatása
  • árajánlatok bekérése, értékelése, a megfelelő árajánlat kiválasztása

Elvárások:

  • gazdasági vagy külkereskedelmi szakon szerzett diploma
  • tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • hasonló munkakörben szerzett 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete
  • kiváló MS Office ismeretek
  • vevőorientált gondolkodásmód
  • jó tervező és szervezőkészség
  • nagyfokú önállóság
  • legalább középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban előnyt jelent

Munkavégzés helye: Pest megye (a fővárostól délre)

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címre elküldött magyar nyelvű, szakmai önéletrajzzal lehet.

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő