www.cvonline.hu
Junior Beszerző - Dél-Pest megye (PJ3744)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.15.
Jelentkezési határidő: 2015.11.21.
Hirdetés azonosító: 956388
lejárt

Luxus termékek gyártásában és értékesítésében piacvezető megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Napi/Heti/Havi anyagrendelés felügyelete;
- Elektronikai/műanyag/festék alapanyagok rendelése;
- Megrendelések rögzítése együttműködve a termeléssel;
- Beszerzési szabályok követése;
- Előrejelzések készítése, heti és havi leltárkészítés;
- Megtakarítási akciók kidolgozása, megvalósítása, eredmények tervezése, követése;
- Beszállítói bázis fejlesztése árszínvonal és minőségi kritériumok alapján.

Elvárások:
- Beszerzési területen szerzett tapasztalat (műanyagipari terület előny);
- Középfokú angol nyelvtudás elengedhetetlen
- MS Office ismeret, Excel magas szintű használata elengedhetetlen;

- Kiváló kommunikációs készség;
- Határozott fellépés, flexibilitás, önálló munkavégzés, kreativitás;
- Rugalmas hozzáállás

Amit partnerünk kínál:
- Versenyképes bérezés
- Sokrétű, izgalmas feladatkör egy dinamikusan fejlődő, növekvő vállalatnál

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ3744 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dániel kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.