www.cvonline.hu
Junior beszerzési ügyintéző (Referenciaszám: PJ4420)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.11.05.
Jelentkezési határidő: 2016.11.12.
Hirdetés azonosító: 1034211
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Junior beszerzési ügyintéző

Feladatok:
- Beszállítói ajánlatkérések kezelése
- Megrendelések készítése
- Beszállítókkal és belső ügyfelekkel való kapcsolattartás szóban és írásban

Elvárások:
- Legalább középszintű végzettség
- Erős középszintű angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs készség, csapatjátékos hozzáállás
- Analitikus illetve vevőközpontú gondolkodásmód

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes jövedelem
- Multinacionális munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Molnár Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.