www.cvonline.hu

JUNIOR BESZERZÉSI TERMÉKKATEGÓRIA-MENEDZSER

  • A hirdetés 663 napja lejárt

Társaságunk folyamatos fejlődése következtében azonnali kezdéssel, Budapest XIV. kerületi munkahelyre keresünk

munkakörbe munkatársat.

Feladatok:

  • Termékcsoportok kezelése, döntések teljeskörű előkészítése
  • Elemzések, riportok készítése, adatbázisok kezelése, frissítése
  • Beszerzési igazgató munkájának támogatása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Előny:

  • Pályakezdő munkavállaló
  • Felsőfokú végzettség
  • Élelmiszeripar, ill. nyílt vendéglátóiparban és/vagy közétkeztetés területén szerzett gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Főállású munkaviszonnyal teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • Versenyképes juttatás
  • Szakmai továbbképzések
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Kihívásokkal teli, változatos feladatkör

Fényképes szakmai önéletrajzát a munkakör és fizetési igényének megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol