www.cvonline.hu

Személyzeti tanácsadással, fejvadászattal foglalkozunk.
Saját csapatunkba keresünk

JUNIOR BELSŐ ÜZLETFEJLESZTŐ
(HF 11-7775)

munkatársat.

Feladatok:

  • Új üzleti lehetőségek felkutatása,
  • Hideghívásokkal potenciális leendő ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel,
  • Meglévő partnerkapcsolatok folyamatos ápolása,
  • HR-szolgáltatásunk bemutatása telefonon keresztül partnercégeknek,
  • Külső üzletfejlesztő kollégák számára tárgyalási időpontok szervezése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Üzletfejlesztés, sales, értékesítés iránti elkötelezettség,
  • Angol vagy német nyelvtudás,
  • Pozitív, dinamikus személyiség és jó kommunikáció,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Elsősorban pályakezdők jelentkezését várjuk!

Amit biztosítunk:

  • Magas szintű szakmai háttér,
  • Fix fizetés hosszú távon (nem jutalékos!)
  • Eredményorientált, együttműködő fiatalos csapat,
  • Munkavégzés helye: Budapest belváros.

Magyar nyelvű önéletrajzodat várjuk
a HF 11-7739-es referenciaszám megjelölésével
az alábbi e-mail címre!

HumanField Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu