www.cvonline.hu

Junior befektetési elemző (pályakezdőket is várunk)

  • A hirdetés 486 napja lejárt

Jól ismert, komoly piaci részesedéssel rendelkező nemzetközi szintéren tevékenykedő pénzintézeti partnerünk részére keresünk junior befektetési elemző munkatársat. Olyan fiatalt, akár pályakezdőt várunk, aki tanult részvényértékelési modelleket, (DCF, DDM) és ismeri az iparági elemzés alapmutatóit.

Feladatok:

-              Stratégiai/taktikai ajánlások megfogalmazása, team-munka

-              Rendszeres és ad hoc piaci összefoglalók elkészítése

-              Elemzői csapat egyéb tevékenységeinek támogatása

Elvárások:

-              Modellezési ismeretek

-              Tőkepiaci, befektetés-elemzői szakirányon szerzett diploma

-              Magas szintű szakmai angol nyelvtudás

-              Gyors és megfelelő fogalmazási készség

-              PC-használat; Word, Excel, Outlook ismerete

Előnyt jelent:

-              Más, kelet-európai nyelvtudás

-              Tőzsdei szakvizsga; VAP, EFFAS, CFA képzettség

Amit kínálunk:

-              Aktív részvétel egy befektetési szolgáltató tevékenységében

-              Megjelenési lehetőség a médiában (nyomtatott és online sajtó; rádió, TV)

-              Szakmai fejlődési lehetőség

-              Versenyképes fizetés és egyéb juttatások

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük küldje el a szakmai önéletrajzát személyzeti tanácsadó irodánkhoz.

Részleg

Elemzés

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Elvárt nyelvtudás Angol