www.cvonline.hu

Junior beágyazott szoftverfejlesztő C/C++ tapasztalattal

  • A hirdetés 1327 napja lejárt
  • Pályakezdő vagy junior fejlesztő vagy?
  • Érdekel a hardverközeli programozás?
  • Beszélsz angolul vagy németül középfokon?
Budapesti high-tech kutató és gyártó multinacionális partnerünkhöz keresünk hardverközeli programozáshoz vonzódó pályakezdő vagy junior programozókat.

Feladatok:

  • új hardverek, prototípusok (szoftveres) tesztelése
  • szériagyártás, minőségellenőrzés szoftveres támogatása
  • biztonságkritikus rendszerek fejlesztése
Elvárások:

  • egyetemi végzettség
  • C vagy C++ nyelv alapos ismerete
  • beágyazott fejlesztéssel vagy alacsonyszintű programozással kapcsolatos ismeretek, tanulmányok
  • középfokú angol vagy német nyelvtudás
Előny:

  • assembly ismeret
Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • erős szakmai közeg, a legmodernebb technológiák alkalmazása
  • szakmai tréningek
  • jó cafeteria rendszer
  • törzsidős, rugalmas foglalkoztatás
  • támogatott fitness lehetőség a munkahellyel szemben