www.cvonline.hu

Junior beágyazott C fejlesztő

  • A hirdetés 776 napja lejárt

Feladatok
·         Fejlesztéstámogatás, haszongépjármű rendszer vezérlőegység szoftver fejlesztése
·         Járműdinamikai vezérlőegységek fejlesztése
·         Szabályozó algoritmusok fejlesztése
·         Tesztmérnökökkel való kapcsolattartás
·         Részvétel a fejlesztés teljes folyamatában: specifikáció kidolgozásában, a megvalósításban, illetve tesztelésben

Elvárások
·         Villamosmérnöki végzettség
·         1 - 2 év tapasztalat beágyazott C programozásban
·         Folyékony angol nyelvtudás (német nyelvtudás előny)
·         Szabályozástechnikában/irányítástechnikában szerzett ismeretek
·         Matlab-ben szerzett tapasztalat
·         Analitikus szemlélet
·         Kiváló kommunikációs és csapatmunkában való együttműködési készség
·         B kategóriás jogosítvány

Amit partnerünk kínál
·         Modern munkakörnyezet
·         Komoly szakmai fejlődési lehetőség

·         Versenyképes fizetés

Amit nyújtunk

CHF0 - CHF1 per annum

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki