www.cvonline.hu

Junior Back-Office Munkatárs

  • Az álláshirdetés 5 napja lett aktiválva

Az AEGON Magyarország Befektetési Alapkezelő Zrt. teljes munkaidőben

JUNIOR BACK-OFFICE MUNKATÁRSAT

keres.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Budapest, Kálvin tér 12-13.

Leendő feladataid:

  • a befektetési alapok, nyugdíjpénztárak számlamozgásainak ellenőrzése,
  • értékpapír ügyletek elszámolása,
  • értékelési árfolyamok rögzítése,
  • kapcsolattartás letétkezelőkkel, partnerekkel,
  • ügyfél -, partner- és értékpapír törzsadatok rögzítése.

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági végzettség,
  • aktív középszintű angol nyelvtudás,
  • felhasználói szintű MS Excel ismeret.

Előnyök:

  • befektetési alapkezeléssel, portfoliókezeléssel kapcsolatos szakirányú vizsgák (tőzsdei szakvizsga, VAP).

Rád van szükségünk, ha:

  • jellemző Rád a pontosság, precizitás,
  • képes vagy felelősségteljesen dolgozni és
  • szorgalmas vagy, és szereted a kihívásokat.

Amit kínálunk:

  • nemzetközi nagyvállalati környezet,
  • szakmai fejlődési lehetőségek,
  • betekintés a pénzügyi szférába.

Ragadd meg a lehetőséget, és jelentkezz Karrierportál oldalunkon a Jelentkezés gombra kattintva!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő