www.cvonline.hu

Junior Back Office Munkatárs

  • A hirdetés 410 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az UniCredit Leasing Hungary Zrt. motivált, sikerorientált munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

Főbb feladatok

  • ügyletek dokumentumainak feldolgozása, rendszerezése, archiválása;
  • közreműködés szerződésmódosításban, szerződés lezárásban;
  • rendszer rögzítési feladatok;
  • törzskönyvkezelés;
  • iktatás, posta kezelése.

Elvárások

  • Felhasználói szintű MS Office használat
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • Felsőfokú végzettség
  • Advise Soft ismerete
  • Angol nyelv ismerete
  • Lízing területen szerzett tapasztalat, finanszírozási folyamat ismerete

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.
Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő