www.cvonline.hu

Junior B2B értékesítő (Referencia szám: LK-1173)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.28.
Jelentkezési határidő: 2015.05.01.
Hirdetés azonosító: 924544

Feladatok:

  • A cég szolgáltatásainak értékesítése; ajánlatírás; szerződéskötés
  • Ügyfélportfólió folyamatos bővítése, hideghívásos piackutatás, tárgyalások lebonyolítása
  • Meglevő ügyfélkörrel való kapcsolattartás
  • Belső projektmenedzsment, kapcsolattartás a projekten dolgozó többi kollégával

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Microsoft Office magabiztos ismerete
  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtési képesség
  • Önállóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Angol nyelvtudás
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Tapasztalatszerzési / fejlődési / tanulási lehetőség
  • Alkalmazotti (nem vállalkozói) jogviszony
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkáltató profilja:

  • A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. Magyarország vevői kockázatkezelési piacán 10 éve sikeresen működő magyar tulajdonú partnere megbízásából keres munkavállalót.
  • Megbízónk cége azért jött létre, hogy támogatást nyújtson és mindenki számára (akár adós, akár hitelező) megtalálja a legjobb megoldást elszámolási gondjaikra. Munkájuk során a klasszikus behajtási tevékenységen túl vevőminősítő, monitoring és számlamenedzsment eszközöket kínálnak partnereiknek - üzleti kockázataik csökkentéséhez.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Junior B2B értékesítő) és a pozícióhoz tartozó LK-1173-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.) (Adatvédelmi nyilvántartásba vételi szám: NAIH-73314/2014.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő