www.cvonline.hu

Junior ATM Operációs Menedzser

  • A hirdetés 1317 napja lejárt

Magyarország legnagyobb magyar tulajdonban lévő készpénz-logisztikai társasága budapesti központjába keres

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • Az ATM-ek működtetésének országos szintű koordinálása
  • Kapcsolattartás a kirendeltségek vezetőivel és banki partnerekkel ATM szolgáltatás vonatkozásában
  • Döntéshozatal a kiváló színvonalú működés érdekében
  • A cég képviselete értékesítési tárgyalásokon operációs vonatkozásban

Elvárások:

  • Globális gondolkodásmód
  • Ügyfélközpontú szemlélet: az igények megértése és közérthető kommunikáció az operációs folyamatokról
  • Műszaki érzék
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Tapasztalat szolgáltatások országos szintű koordinálásában

Előny:

  • ATM-ek működtetésében szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.