www.cvonline.hu

Junior áru kihelyezési és értékesítési munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1044088

Székesfehérvári áruházláncba keresünk munkatársat határozott idejű szerződéssel. Diákok jelentkezését is várjuk 18 éves kor fölött.
Feladatok:

  • Vevők professzionális kiszolgálása
  • Az áru esztétikus előírásoknak megfelelő kihelyezése
  • Árufeltöltés, lejárat folyamatos ellenőrzése
  • A minőségbiztosítási előírások betartása
  • Technikai eszközök kezelése

Elvárások:
  • Kereskedelmi szakirányú végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  • Értékesítési- és vevőorientált gondolkodásmód
  • Csapatszellem megléte
  • Érvényes tüdőszűrő és orvosi vizsgálat

Juttatások:
  • Órabér: Br. 800.-Ft
  • Határozott idejű szerződés
  • 3 műszak vállalása munkaidőkeretben
  • Sikeres megfelelés esetén a szerződés leteltével átvételi lehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Jelentkezzen a megadott email címen önéletrajza elküldésével vagy személyesen a következő címen:Székesfehérvár, Távirda u. 18. I. emelet (a kapualjban balra) Tel.: 22/500-788

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár