www.cvonline.hu

Junior Android fejlesztő

  • A hirdetés 240 napja lejárt

B07JAf

Megbízónk egy magyar tulajdonú, hazai és nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező szoftverfejlesztő cég, tevékenységi köre több szektorra is kiterjed: bank, biztosítás, egészségügy, logisztika, szerencsejáték.Budapesti csapatukba keresünk Junior kollégát

Feladatok:

  • Online banki rendszerek webes és szerver oldali fejlesztése
  • Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, optimalizálása
  • Kapcsolódó dokumentációk elkészítése

Tapasztalat:

  • Informatikai végzettség
  • Android fejlesztésben szerzett 1-2 éves tapasztalat, de Android fejlesztői ismeretekkel rendelkező pályakezdők jelentkezését is várjuk!
  • Angol nyelvismeret

Egyéb információ:

  • Alkalmazotti munkaviszony, teljes munkaidős munkavégzés
  • Változatos, kihívásokkal teli projektek
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest (13.kerület)

Szakmai önéletrajzát a „B07JAF” hivatkozási számmal az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő