www.cvonline.hu

JUNIOR ANALYST (DIGITIZATION SPECIALIST) (7138)

  • A hirdetés 796 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. multinacionális partnere számára talpraesett és elhivatott pályázók jelentkezését várja az alábbi kihívásokkal teli munkakörbe:

Junior Analyst
(Digitization Specialist)

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Elvárások:
•Főiskolai/Egyetemi végzettség informatikai, matematikai területen
•Magabiztos, aktív angol nyelvtudás (szóban, írásban)
•SQL, PL/SQL, VB ismerete, erős Excel tudás
•Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete (Oracle/SAP) előnyt jelent
•Erős analitikus készség
•Jó csapatjátékos
•Folyamatorientált gondolkodásmód

Feladatok:
•Meglévő riportálási módszerek és folyamatok használata, továbbfejlesztése
•Teljesítmény folyamatos mérése (KPI alapján), jelentések készítése
•Szoros együttműködés a társosztályokkal, az igényeknek megfelelő riportálási és adatkinyerési folyamatok kidolgozásában való részvétel
•Riportkészítés folyamatának egyszerűsítése, automatizálása
•Adatintegritás tesztelése, elemző módszerek értékelése
•Projektekben, pilotokban, új programok tesztelésében való részvétel (pl. ERP bevezetés)
•Szoros kapcsolattartás a belső ügyfelekkel és a csapattagokkal

Amit kínálunk:
•Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség
•Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról
•Értékes tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye: Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Amennyiben pozíciónk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével, az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Junior Analyst”
Érdeklődni a 06/1-381-1048-es telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857

Helyek Pest
Kategória IT / Informatika