www.cvonline.hu

Junior alkalmazásfejlesztő

  • A hirdetés 303 napja lejárt

munkatársat keresünk

A Ro-Sys Software Kft. szoftver-fejlesztő cég célja a fejlett ipari- és precíziós-mezőgazdasági rendszerek készítése, támogatása Magyarországon és a környező régióban. Német technológiai partnere, és dolgozóinak szakmai tapasztalata az alapja, hogy ügyfeleinek magas szintű szolgáltatásokat nyújtson mind a rendszer-kiépítésekben, mind a szolgáltatások területén.
További információkért kérjük, látogassa meg a Link megjelenítése weblapunkat!

Fő feladatok:

  • Specifikáció alapján fejlesztés
  • Teszt protokollok készítése
  • Tesztelés, együttműködés a tesztelő csapattal
  • Csapat orientált és egyéni feladatok ellátása
  • Dokumentációk készítése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • C és C++ ismeret
  • OO szemlélet
  • Fejlett problémamegoldó és együttműködő képesség, rendszerszemlélet
  • Pontos, alapos és igényes munkavégzés
  • MS Visual Studio ismerete
  • Angol nyelvű szakmai anyagok olvasása és írása

Előnyt jelentenek:

  • Tapasztalat ARM alapú beágyazott rendszerekkel
  • Windows API ismerete (WinCE)
  • Java, C# és egyéb nyelv ismerete
  • Webes technológiákban való jártasság
  • CANBUS, ISOBUS ismeretek
  • Rasberry Pi, NXP, MicroChip, STM boardok ismerete
  • Eclipse IDE ismerete
  • Saját fejlesztések
  • Linux ismeretek
  • Német nyelv ismerete

Amint kínálunk:

  • Sokszínű feladatok, szakmai kihívás
  • Részben flexibilis munkaidő
  • Fiatalos csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Folyamatos, havi szintű teljesítmény visszajelzés
  • Kiegyensúlyozott, minőséget szem előtt tartó munkavégzés
  • Konferenciák, tréningek, egyéni képzések támogatása
  • Nyelvtanulási lehetősége
  • Utazási támogatás
  • Versenyképes fizetés és juttatások

A jelentkezők önéletrajzukat, kérdéseiket az E-mail cím megjelenítése email címre küldhetik.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő