www.cvonline.hu

Junior alkalmazás-üzemeltető [Windows]

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.05.29.
Hirdetés azonosító: 228567

Az ICT szektorbeli informatikai szolgáltató partnercégünk debreceni irodájába keresünk munkatársat a következő pozícióba:

A cég: Nemzetközi háttérrel rendelkező cég magyarországi leányvállalata, fő profilja az informatikai outsourcing, komplex informatikai rendszerek és teljes informatikai infrastruktúrák létrehozatala és üzemeltetése valamint alkalmazási szoftverek, vállalati informatikai biztonsági rendszerek kifejlesztése elsősorban a nagy- és középvállalati szektor számára.

Feladatok:

  • Szerverek és alkalmazások monitorozása és üzemeltetése Windows környezetben.
    Támogatás nyújtása (1st level) az ügyfelek számára, illetve konfigurálás, karbantartás és hibaelhárítás.
  • Munkavégzés az ITIL alapú jegykezelő rendszerben.
  • Kapcsolatttartás az ügyfelekkel német nyelven.
  • Részvétel a jövőbeni fejleszteséi lehetőségek és ügyfélspecifikus változtatások meghatározásában és kivitelezésében.

Elvárások:

  • Magabiztos német (min. B1) nyelvismeret szóban és írásban.
  • Windows operációs rendszerek erős felhasználói szintű ismerete.
  • MS Office programcsomag alapos ismerete
  • Jó kommunikációs képesség, proaktív szemléletmód.
  • Képesség az önálló és a csoportos munkavégzésre egyaránt.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Informatikai végzettség
  • Magasabb szintű informatikai tudás: szerverek, hálózatok, adatbázisok témakörében
  • ITIL módszertan ismerete

Amit kínálnak:

  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

  • Debrecen

Ha szeretné megpályázni a pozíciót, kérem, küldje el angol és magyar önéletrajzát a bérigény és a pozíció pontos megjelölésével a E-mail cím megjelenítése címre. Érdeklődni: 30/466-8918.