www.cvonline.hu
Junior Alkalmazás Üzemeltető (Windows) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.30.
Hirdetés azonosító: 993389
lejárt
FELADAT
Windows alapú rendszerek és alkalmazások működésének biztosítása Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása, dokumentálása 2nd, 3rd Level Support németországi ügyfeleink részére Események monitorozása, a felmerülő hibák elemzése, javítása
PROFIL
Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat Legalább középszintű német, és alapszintű angol nyelvismeret (A nyelv gyakorlati ismerete nem a vizsga bizonyítvány) Csapatjátékos személyiség Gyakorlati ismeretek Szoftverek, Windows rendszerben történő installálásában és karbantartásában Alapszintű hálózati ismeretek (TCP/IP, ISO OSI) Tanulási hajlandóság és képesség Előny Windows Server 2008, 2012 Ismerete Üzemeltetésben szerzett tapasztalat Adatbázis ismeretek Sharepoint, IIS, SCCM, Powershell, HPSA, Altiris ismerete Erős német nyelvtudás ITIL ismeretek Skriptnyelv/nyelvek ismerete Ha nem csak egy munka kell, és úgy érzed képes vagy megmutatni mire is vagy képes, akkor ez a te helyed! Mutasd meg nekünk, hogy ki vagy és mi kihozzuk belőled azt, aki lehetsz. Keressük azokat a pályakezdő frissen végzett embereket, akik tudnak és akarnak is tenni a jövőjükért, ha te is köztük vagy várjuk jelentkezésedet!

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs
Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...