www.cvonline.hu
Junior Alkalmazás Üzemeltető (Windows) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 831317
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Windows alapú rendszerek és alkalmazások működésének biztosítása
  •   Frissítések,   migrációk, verzióváltások végrehajtása, dokumentálása
  •   2nd,   3rd Level Support németországi ügyfeleink részére
  •   Események   monitorozása, a felmerülő hibák elemzése, javítása

Elvárások

  •   Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű szakmai tapasztalat
  •   Legalább középszintű német, és alapszintű angol nyelvismeret (A nyelv   gyakorlati ismerete nem a vizsga bizonyítvány)
  •   Csapatjátékos személyiség
  •   Gyakorlati ismeretek   Szoftverek, Windows rendszerben történő installálásában és karbantartásában
  •   Alapszintű hálózati   ismeretek (TCP/IP, ISO OSI)
  •   Tanulási hajlandóság és   képesség

Előny

  •   Windows Server 2008, 2012   Ismerete
  •   Üzemeltetésben szerzett   tapasztalat
  •   Adatbázis ismeretek

  •   Sharepoint, IIS, SCCM,   Powershell, HPSA, Altiris ismerete
  •   Erős német nyelvtudás
  •   ITIL ismeretek
  •   Skriptnyelv/nyelvek   ismerete
  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén   (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési   lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és idegen nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 80613

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs