www.cvonline.hu
Junior Alkalmazás Üzemeltető (Windows) (Pécs)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 804986
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Windows alapú rendszerek és alkalmazások működésének biztosítása

 - Frissítések, migrációk, verzióváltások végrehajtása, dokumentálása

 - 2nd, 3rd Level Support németországi ügyfeleink részére

 - Események monitorozása, a felmerülő hibák elemzése, javítása

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű   szakmai tapasztalat

 - Legalább középszintű német, és alapszintű angol nyelvismeret (A nyelv gyakorlati ismerete nem a vizsga bizonyítvány)

 - Csapatjátékos személyiség

 - Gyakorlati ismeretek Szoftverek, Windows rendszerben történő installálásában és karbantartásában

 - Alapszintű hálózati ismeretek (TCP/IP, ISO   OSI)

 - Tanulási hajlandóság és képesség

Előny

 - Windows Server 2008, 2012 Ismerete

 - Üzemeltetésben szerzett tapasztalat

 - Adatbázis ismeretek

 - Sharepoint, IIS, SCCM, Powershell, HPSA, Altiris ismerete

 - Erős német nyelvtudás

 - ITIL ismeretek

 - Skriptnyelv/nyelvek ismerete

Amit kínálunk

- Fiatal és barátságos csapat

- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

- Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Kérünk, hogy magyar és idegen nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80613

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs