www.cvonline.hu

Junior alkalmazás üzemeltető, adatbázis adminisztrátor

  • A hirdetés 193 napja lejárt

Feladatok:

  • Adatbázis adatbetöltő folyamatok üzemeltetési támogatása
  • Adatbetöltő folyamatok monitorozása, ellenőrzése, hibakeresés és javítás; új adatbetöltések konfigurálása, módosítása
  • Kapcsolódó Helpdesk feladatok ellátása, munkaidőn túli készenlét vállalása
  • Adatbetöltési folyamatokra vonatkozó statisztikák és dokumentációk készítése
  • Szakmai tudás folyamatos fejlesztése

Elvárások:

  • Minimum középfokú informatikai végzettség, vagy legalább egy év szakmai tapasztalat IT üzemeltetőként
  • SQL ismeret
  • Szakmai angol dokumentációk megértése

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

  • Jó problémamegoldó készség
  • Proaktív gondolkodás
  • Rendszerszemlélet, összefüggések átlátása
  • Motiváltság, tanulási hajlandóság
  • Csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés
  • Ügyfélközpontú gondolkodás

Előny:

  • Folyamatban lévő informatikai felsőfokú tanulmányok, vagy diploma
  • Oracle adatbázis üzemeltetői ismeret
  • Oracle SQL, PL/SQL ismeret
  • Unix/Linux ismeretek

Amit kínálunk:

Szakmai fejlődés, emberléptékű környezet, támogatás.
Itt valóban tanulhatsz a munkatársaktól, mert:

  • értenek hozzá (a főnök is)
  • szívesen megosztják ismereteiket
  • egy emberileg is támogató környezetben dolgozhatsz
  • a képviselt szakmai terület igen keresett
  • a gyakorlati tapasztalást nagyvállalati ügyfélkörben végzett értékes munkával szerzed

A jelentkezéseket 2016.12.15.-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő