www.cvonline.hu

Junior alkalmazás tanácsadó

  • A hirdetés 249 napja lejárt

A Régens Zrt. 15 éve foglalkozik saját fejlesztésű vámlogisztikai szoftveralkalmazásainak fejlesztésével és szupportjával. Célunk, hogy a nemzetközi ellátási hálózatban működő gyártó és kereskedő nagyvállalatokat, illetve hazai vámügynökségeket egyaránt átölelő ügyfélkörünk számára folyamatosan, színvonalas és kiszámítható üzletviteli és informatikai támogatást biztosítsunk, az elvárásaikhoz igazított szolgáltatásaink segítségégével.

Így ERP üzletágunkba keresünk pályakezdő diplomás munkatársat nagyvállalati ügyfélkörünk támogatásához

 munkakörbe.

Feladatok:

  • a  szakértői rendszer működésének és eljárásainak alapos megismerése és a jogszabályi háttér megértése
  • részvétel a rendszerimplementációs munkálatokban, így a rendszerparaméterezésben, az oktatások és a tesztelési munkák során
  • szakértői szoftverrendszer felhasználóinak technikai szintű támogatása: telefonon vagy e-mailen beérkező bejelentések, kérések, igények kezelése
  • alkalmazásverziók tesztelése, verziókibocsátás technikai lebonyolítása
  • oktatási anyagok előkészítése, felhasználói kézikönyv készítése, változások kezelése
  • a folyamatokhoz tartozó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása napra készen
  • vezető tanácsadók munkájának támogatása
  • projekt management és üzleti igényspecifikációs ismeretek elsajátítása.

Elvárások:

  • pályakezdő/friss diplomás
  • egyetemi vagy főiskolai végzettség (informatikai vagy pénzügyi/logisztikai szakirányok valamelyike)
  • kiemelkedő problémamegoldó és csapatmunka készség
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • nyitottság új ismeretek intenzív megszerzésére
  • magabiztos, haladó szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • angol középfpokú nyelvtudás/ kommunikáció írásban és szóban.

Előny:

  • Folyamat-/rendszerszervezői képesítés
  • Informatikai, ügyfélszolgálati vagy, vállalati ügyfélmenedzsment területen szerzett gyakornoki tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • kellemes munkahelyi légkör Dél-Budán
  • sokirányú szakmai fejlődés
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • azonnali kezdés
  • hosszú távú karrier lehetősége

Várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzávalaz alábbi email címen.

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő