www.cvonline.hu

Junior alkalmazás rendszergazda

  • A hirdetés 1322 napja lejárt

A KBC Group Magyarországi Fióktelepének – a K&H Csoport informatikai szolgáltatójának – Integrált rendszerek osztálya felvételre keres

Junior alkalmazás rendszergazda munkatársat

Feladatok:

  • A bankcsoport rendszereinek üzemeltetése, karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése
  • A rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása
  • Technikai támogatás ezen rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására.
  • A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése
  • Adatszolgáltatási kötelezettség támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség
  • Linux ismeret (RedHat előnyben), azon belül főleg shell script ismeretek.
  • Gyakran használt file transfer protokollok ismerete
  • Microsoft Windows és Office felhasználó szintű ismerete
  • 1-2 év közötti szakmai tapasztalat hasonló területen, vagy szakmai gyakorlaton.
  •  angol nyelv társalgási szintű ismerete

 Előnyt jelent:

  • HA környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • Websphere MQ ismeret
  • Connect Direct ismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos szakértői feladatok
  • Nemzetközi csapat
  • Stabil munkakörnyezet
  • Fejlett technológiai háttér

Munkavégzés helye

Budapest IX. ker.

Ha felkeltettük érdeklődését, és szeretne csatlakozni a K&H csapatához, várjuk jelentkezését az alábbi  linken keresztül!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő