www.cvonline.hu

Junior alkalmazás fejlesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 831838

Szemüveglencse gyártó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Oracle alapú integrált rendszer üzemeltetése, felhasználói támogatás biztosítása
Elvárások:
  • informatikus tanulmányok (végzősök vagy pályakezdők jelentkezését várjuk),
  • adatbázis kezelő rendszerek, SQL ismeret,
  • önállóság,
  • precizitás,
  • aktív középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.
Előny:
  • Oracle PL/SQL ismerete,
  • Application Express ismerete.
Amit kínálunk:
  • szakmai fejlődés
  • nemzetközi munkakörnyezet
  • kedvező juttatási csomag (étkezési hozzájárulás, cafeteria)
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • teljes munkaidő, a szorgalmi időszakban is!
  • H-P 8:00 - 16:20
  • Munkavégzés helye: Budapest, 15. kerület
  • Kezdés: 2014. augusztus 1.
  • Referencia kód: HO-01
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a referencia kód vagy a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
IT / Informatika
Régió