www.cvonline.hu
Junior Alkalmazás Adminisztrátor (Windows/Unix)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 749311
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Windows vagy UNIX alapú rendszerek és alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása

 - Frissítések, migrációk, verzióváltásokbvégrehajtása

 - 2nd, 3rd Level Support németországi ügyfeleink részére

 - Események monitorozása, a felmerülő hibák javítása

Elvárások

 - Felsőfokú szakirányú végzettség vagy egyenértékű   szakmai tapasztalat

 - Legalább középszintű német, és alapszintű angol nyelv ismeret

 - Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák,   komponensek legalább elméleti szintű ismerete

 - Gyakorlat alkalmazások Windows/Unix rendszerben   történő installálásában és karbantartásában

Előny:

 - UNIX rendszerek területén: JBoss, Weblogic   server, Tomcat, Apache, Oracle adatbázisrendszerek ismerete

 - Windows rendszerek területén: Sharepoint, IIS,   SCCM, Powershell ismerete

Amit kínálunk

 - Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet

 - Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika   és a nyelvek területén. Karrier lehetőség

 - Multinacionális   környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 70760

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs