www.cvonline.hu
Junior Alkalmazás Adminisztrátor (Windows/Unix); Pécs
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 591203
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Különböző üzleti, illetve ügyfélspecifikus alkalmazások és infrastruktúraalkalmazások 2. és 3. szintű támogatása külső és belső ügyfelek számára

 - Alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása

 - Migrációk lebonyolítása, a felmerülő hibák javítása, kérések teljesítése

Elvárások

 - Szakirányú végzettség vagy több éves releváns szakmai tapasztalat

 - Legalább középszintű német, és alapszintű angol nyelv ismeret

 - Különböző szerver/kliens/hálózati architektúrák, komponensek legalább elméleti szintű ismerete

 - Gyakorlat alkalmazások Windows/Unix rendszerben történő installálásában, implementációjában és karbantartásában

Amit   kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Rugalmas, tervezhető munkaidő

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén, cégen belüli előrelépési lehetőségek

 - Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben

Kérünk, hogy német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat fizetési igényed megjelölésével honalapunkon keresztül küldd   el!

Link megjelenítése

„állásajánlatok” menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 70760

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pécs