www.cvonline.hu

Junior Adózási Munkatárs

  • Company_icon Exact Solutions Kft.
  • Location_icon Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár
A lehetőségről:

Mindig is érdekelt a multinacionális cégek világa? Szívesen megismerkednél nemzetközi adózási szabályokkal? Magabiztosan beszélsz angolul? Ha magadra ismertél, akkor lehet, hogy ez az ajánlat Neked szól. Jelenleg több multinacionális partnerünkhöz is keresünk pályakezdő munkatársakat adózási területre, akik szívesen kezdenék el építeni a karrierjüket egy dinamikusan fejlődő multinacionális környezetben.

Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Szenior szakemberek támogatása adóbevallások elkészítésében
  • ÁFA bevallásokhoz szükséges dokumentáció előkészítése, kalkulációk elvégzése
  • Kapcsolattartás a cég külföldi leányvállalataival, helyi hatóságokkal
  • Mérleg rekonsziliációk elkészítésének támogatása ÁFA szempontból
  • Rendszeres riportok készítése az egyes régiók adóbevallásairól
  • Aktív részvétel az Indirekt Adózási folyamatok fejlesztésében
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség, pénzügy, közgazdaságtan vagy jogi területen
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Excel használat
  • Pontos, precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is örömmel várjuk!
Amit partnerünk ajánl:
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern irodai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség