www.cvonline.hu
Junior adattárház fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 896560
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Német adattárházas projektekben való részvétel (autóipar)

  • Adattárházak megismerése, specifikus ismeretek elsajátítása

  • Business Intelligence megismerése, fejlesztése

  • ETL eljárások üzemeltetése és továbbfejlesztése

  • BI riportok készítése, riportobjektumok fejlesztése

  • Egyedi szoftvermegoldások fejlesztése és karbantartása

  • Alkalmazásmenedzsment, 3. szintű támogatás

  • Change menedzsment, alkalmazásfejlesztés

  • Piacvezető platformokon (Teradata, MicroStrategy, Informatica) való munkavégzés
  • Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú (IT) végzettség

  • Legalább középfokú német és alapfokú angol nyelvtudás

  • UNIX/Linux ismeret

  • SQL ismeret

  • Előnyök

  • Érdeklődés az adattárházak iránt

  • BI tool-ok ismerete előny (ETL-tool-ok, reporting tool-ok)

  • Verziókezelő rendszerek ismerete előny (pl Trac vagy Bugzilla, Clearcase, CVS, SVN)

  • Adatbázis programozói ismeretek

  • Amit ajánlunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén

  • Karrier lehetőség

  • Fiatal és dinamikus csapat

  • Multinacionális környezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió