www.cvonline.hu
Junior adattárház fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.11.07.
Jelentkezési határidő: 2014.11.11.
Hirdetés azonosító: 856279
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Német adattárházas projektekben való részvétel (autóipar)
  • Adattárházak megismerése, specifikus ismeretek elsajátítása
  • Business Intelligence megismerése, fejlesztése
  • ETL eljárások üzemeltetése és továbbfejlesztése
  • BI riportok készítése, riportobjektumok fejlesztése
  • Egyedi szoftvermegoldások fejlesztése és karbantartása
  • Alkalmazásmenedzsment, 3. szintű támogatás
  • Change menedzsment, alkalmazásfejlesztés
  • Piacvezető platformokon (Teradata, MicroStrategy, Informatica) való munkavégzés

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú (IT) végzettség
  • Legalább középfokú német és alapfokú angol nyelvtudás
  • UNIX/Linux ismeret
  • SQL ismeret

Előnyt jelent

  • Érdeklődés az adattárházak iránt
  • BI tool-ok ismerete előny (ETL-tool-ok, reporting tool-ok)
  • Verziókezelő rendszerek ismerete előny (pl Trac vagy Bugzilla, Clearcase, CVS, SVN)
  • Adatbázis programozói ismeretek

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén
  • Karrier lehetőség
  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Multinacionális környezet

Kategória
IT / Informatika
Régió