www.cvonline.hu

Junior adatbázis (Oracle DBA) rendszergazda

  • A hirdetés 1058 napja lejárt

Szakterület megnevezése:     üzemeltetés

Főbb feladatok:

  • A bankcsoport Oracle adatbázis alapú rendszereinek karbantartása, fellépő rendszerhibák elhárítása, megelőzése
  • Az Oracle adatbázis alapú rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása
  • Technikai támogatás ezen rendszerekkel kapcsolatban a bejelentett hibák javítására.
  • A rendszerrel kapcsolatos, piacon elérhető informatikai megoldások és változások folyamatos nyomon követése és elemzése
  • Szakértői részvétel az Oracle alapú rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési projektek végrehajtásában
  • Adatszolgáltatási kötelezettség támogatása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Oracle DB ismeret (ver 9.x felett)
  • SQL/PL-SQL ismeret
  • Linux ismeret (RedHat előnyben)
  • 1-2 év közötti szakmai tapasztalat hasonló területen, vagy szakmai gyakorlaton.
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • JAVA ismeret
  • HA környezetben szerzett üzemeltetési tapasztalat
  • RMAN ismeret
  • Oracle RAC, Data Guard, ASM ismeretek
  • Oracle Entreprise Manager Grid Control ismerete
  • WEB technológiák ismerete (Apache, HTML, JS, PHP, XML, CSS)

Szükséges végzettség:     felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret:     angol ( haladó )

Munkaviszony időtartama:     határozatlan idejű

Napi munkaidő:     teljes munkaidőben

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol