www.cvonline.hu

Junior Adatbányász-Elemző

  • A hirdetés 161 napja lejárt

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Pénzügyi Igazgatóságának Adatbányász csapata informatikai és elemzési feladatok ellátására

JUNIOR ADATBÁNYÁSZ-ELEMZŐ

munkatársat keres.

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. közel 1,5 millió ügyfelének biztosítási védelméről gondoskodik. Az adatbányász csapat célja, ezen ügyfelek számára releváns értékajánlatok kínálata és a belső és külső folyamataink optimalizálásával az ügyfél elégedettségének növelése.

Amit kínálunk:

  • Aktuális trendeknek megfelelő elemzési technikák,
  • Motivált csapat,
  • Sokszínű, kreatív és kihívást jelentő feladatok,
  • Nemzetközi projektekben való részvétel elemzőként,
  • Szakmai fejlődési lehetőség (nyelvi képzés, programozási ismeretek, stb.),
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás csomaggal.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • adatbányászati elemzések készítése önállóan és/vagy vezetői segítséggel,
  • prediktív, döntéstámogató modellek fejlesztése,
  • elemzői adatpiac karbantartása, fejlesztése,
  • egyedi leválogatások készítése a portfólió rendszerekből,
  • riportok készítése, automatizálása,

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai/közgazdasági/matematikusi/szociológusi végzettség,
  • SQL/PLSQL ismeret,
  • Ideális esetben 1-2 éves adatelemzési területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • MS Office magas szintű ismerete,
  • rendszerszemlélet, komplex gondolkodási készség,
  • angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • IBM Modeler (korábban Clementine)-, esetleg R, Python tapasztalat,
  • UNIX shell script ismeret,
  • adatpiac építésében vagy üzemeltetésében részt vett,
  • biztosítási szakmában való jártasság.

Munkavégzés helye: Budapest, Üllői út 1.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • logikus és analitikus gondolkodásmód jellemzi,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes,
  • akar és hajlandó új területeken ismereteket szerezni,
  • szeretne megismerkedni a biztosítási szakma hátterével.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését 2016. december 15-ig várjuk Karrierportál oldalunkon!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol