www.cvonline.hu

Junior accountant with German

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.22.
Jelentkezési határidő: 2015.04.27.
Hirdetés azonosító: 763429

Your future workplace is nr 1 glass manufacturer company.

Feladatok:

- Process vendor invoices in SAP
- Take part in monthly closings
- Be responsible for vendor account management
- Keep contact with vendors

Elvárások:

- Fluent German and fluent English is a must
- Fresh graduates are welcome, but experience in the same field is an advantage
- University or college degree in Economics, Finance and Accounting or Business Administration

Amit kínálunk:

- Opportunity to join an international company
- Professional training opportunities
- Competitive salary

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a