www.cvonline.hu

Junior ACCOUNT MENEDZSER

  • A hirdetés 994 napja lejárt

A Duna Elektronika Kft. már több mint 23 éve meghatározó szereplője a hazai informatikai piacnak.  Az ügyfelek igényeit a legújabb technológiákkal, komplex szolgáltatáscsomagok nyújtásával szolgálja ki, mind a multinacionális, mind a kkv szektor szereplőinek egyaránt.

Az értékesítési részleg bővítéséhez keresünk munkatársat.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • B2B értékesítésében szerzett minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Rendszerben gondolkodó, dinamikus, célorientált személyiség
  • Angol középfokú aktív nyelvtudás

Feladatok:

  • Új ügyfelek felkutatása, értékesítési lehetőségek feltárása, értékesítési prezentációk elkészítése és tartása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel, ajánlatok készítése
  • Ügyfélkapcsolatok ápolása és a piaci pozíció erősítése
  • Projektek nyomon kísérése, együttműködés a projekt csapattal
  • Együttműködés a Senior Account Managerekkel

Előny:

  • Felsőfokú gazdasági/műszaki/informatikai végzettség
  • Német középfokú aktív nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Stabil munkahely
  • Szakmai fejlődés
  • Telefon, notebook

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát és motiváció levelét  a z alábbi e-mail címre" Junior ACCOUNT MENEDZSER " pozíció megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol