www.cvonline.hu

Junior Account Manager(BH-6342)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 824661
lejárt

Online és nyomtatott hirdetési felületek értékesítése;
Hideg hívások kezdeményezése címlista alapján;
Hívások rögzítése informatikai rendszerbe;
Új ügyfelek szerzése.

Elvárás:
Középfokú végzettség (Érettségi);
Legalább 1 éves munkatapasztalat telemarketing, értékesítés, cold call területén;
Felhasználói szintű számítógépes ismeret (a munkavégzéshez elengedhetetlen);
Monotónia tűrése;
Kiváló kommunikációs készség;
Teljesítmény motivált személyiség.

Előny:
Az online és nyomtatott felületek értékesítésében szerzett tapasztalat;
Angol, vagy német középfokú nyelvismeret.

Amit nyújtunk:
Kiemelkedő munkakörülmények;
Hosszú távú munkalehetőség stabil hátterű cégnél;
Fizetés: alapbér (50%) + teljesítmény alapján (50%).

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem
Munkavégzés helye
Egyéb hasonló állások Önnek
Call center agent (Hebrew and English)

Trenkwalder Kft

We are looking for new colleagues for our multi...
Budapest

Ügyvezető asszisztens

Európa egyik vezető adótanácsadó és könyvvizsgá...
Budapest

Karosszéria lakatos

Lakóautó, lakókamionok kivitelezésével foglalko...