www.cvonline.hu
Junior Account Manager
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 916266
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Cégünk, a Bluebird International Zrt. 2001 óta foglalkozik kiemelkedő szakmai tudással bíró IT szakemberek toborzásával és kiválasztásával. Magyarországon, Németországban és Ausztriában partnereink száma egyre bővül, ezért új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Jelöltek keresése különböző adatbázisokban

  • Beérkező jelentkezések nyomon követése

  • Telefonos és e-mailben történő kapcsolatfelvétel

  • Potenciális szakemberek előszűrése

  • Kapcsolattartás jelöltekkel és ügyfelekkel

  • Idővel telefonos, majd személyes szakmai interjúk lebonyolítása, teljes körű jelölt-, és ügyfél kezelés
  • Elvárások

  • Érdeklődik az IT projektek világa iránt, esetleg már szerzett is tapasztalatot informatikai toborzás-kiválasztás, vagy akár sales területen

  • Rendelkezik legalább 6 hónap, akár gyakornokként szerzett munkatapasztalattal

  • Felsőfokú végzettségű (illetve folyamatban levő felsőoktatási tanulmányokat folytat levelező szakon)

  • Legalább kommunikációképes angol nyelvtudással bír

  • Eredmény orientált, magabiztos, kommunikatív

  • Lelkes, ambiciózus, fejlődni vágyó személyiség

  • Előnyök

  • IT ismeretek, releváns munkatapasztalat

  • Német nyelvtudás

  • Amit ajánlunk

  • Önálló, felelősségteljes munkakör egy stabil vállalatnál

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Kellemes munkakörnyezet

  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka

  • Összeszokott, sikeres csapat

  • Folyamatos képzések

  • Célunk, hogy megrendeléseink mennyiségének dinamikus növekedése mellett továbbra is kiemelkedő színvonalú szolgáltatást nyújtsunk, ezért új munkatársainkban is hosszú távon gondolkodunk!

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió