www.cvonline.hu

Junior Account Manager

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1050282
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Megbízónk 2013. óta exkluzív disztribútora az egyik legismertebb, prémium minőségű kávéfőző gép és kávékapszula márkának.
Büszkék arra, hogy szenvedélyes elhivatottsággal törekszenek az ügyféligények legmagasabb szintű teljesítésére.
A vállalat értékesítő csapatába keresünk B2B ügyfélkör kezelésére és növelésér

kollégát

Ha szeretnél részese lenne egy díjnyertes és top kategóriás márka piaci fejlesztésének, ahol teret kap az önálló és kreatív munkavégzés, akkor köztünk a helyed.

Feladatok:

  • Új B2B ügyfelek szerzése (irodaházak, szállodák stb.)

             o Prémium kategóriás termékek és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások ismertetése és értékesítése
             o Ügyfélspecifikus termék- és árajánlatok készítése

  • Az ügyfelek igényeinek felmérése és kezelése
  • Operatív feladatok elvégzése
  • Piacfejlesztéssel kapcsolatos feladatok (konkurenciafigyelés és piackutatás a termékek, szolgáltatások és árak tekintetében)

Elvárások:

  • Min. 2 éves értékesítői gyakorlat Budapest területén (B2B vagy HoReCA területen szerzett tapasztalat előny)
  • Új ügyfelek felkutatásában szerzett tapasztalat
  • Dinamikus, kitartó, sikerorientált, megbízható és precíz személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés és döntéshozatali képesség, ügyfélorientált hozzáállás
  • MS Office és internet aktív használata

Előny

  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Állandó munkaviszony, munkavégzés pontosan meghatározott földrajzi területen
  • A felettes vezető teljes körű támogatása a kitűzött célok elérésében
  • Rendszeres tréningek (bevezető tréning, értékesítési gyakorlatok és termékismertetők)
  • Versenyképes fizetés - alapfizetés és teljesítményarányos bónuszok
  • Szolgálati autó személyes használatra is
  • Mobiltelefon, internet
  • Szakmai előrelépési lehetőség

Szükséges dokumentumok:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya