www.cvonline.hu

Junior Account Manager

  • A hirdetés 652 napja lejárt

Profit Point
Európa szerte 8 országban működő multinacionális cégcsoport keres hosszútávra munkatársakat Budapesti irodájába, illetve regionális szinten is.
Ha nem elégedsz meg egy átlagfizetéssel és fontos számodra, hogy egy olyan csapatban dolgozz, ahol megfelelő támogatást kapsz a sikeres munkádhoz, köztünk a helyed.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kereskedelmi megbízások rögzítése számítógépen, és papíron.
  • Kereskedelmi mérleg adminisztrálása.
  • Az előzőek nyilvántartása, és következtetések levonása.
  • Jelentések készítése a vezetőség felé, a nyereség növelése céljából.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskola/egyetemi végzettség (vagy folyamatban lévő tanulmányok)
  • Megbízhatóság, felelősségteljesség, precizitás.
  • Terhelhetőség, és monotonitástűrés.
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete.

Amit kínálunk:

  • Kiváló szakmai háttér.
  • Folyamatos szakmai tréningek.
  • Világszínvonalú infrastruktúra.
  • Teljes munkaidő, bejelentett munkaviszony.
  • Valóban kiemelkedő fix alapbérezés
  • Karrier lehetőség.

Egyéb információ az állásról:

  • Interjú helye: Budapest
  • Betanítás helye: Budapest
  • Munkaidő: Megegyezéstől függően rész vagy teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő