www.cvonline.hu

Junior Account Manager / Online Értékesítő

  • A hirdetés 1183 napja lejárt

Állásportál-hálózatunk szolgáltatások értékesítésében jártas és/vagy ahhoz kedvet érző új munkatársat keres a következő pozícióba:

Feladatok:

  • online szolgáltatások, hirdetési felületek értékesítése
  • új ügyfelek felkutatása, kapcsolattartás
  • az ügyfél igényeinek megfelelő, komplex hirdetési ajánlatok készítése
  • tárgyalások lebonyolítása ügyfelekkel, szerződéskötés

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • értékesítési attitűd
  • felhasználói szintű számítógép kezelési ismeretek
  • határozott, dinamikus személyiség
  • önálló, lendületes munkavégzésre való képesség
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség
  • gyors tanulási képesség, önállóság
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód

Előny:

  • középszintű angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
  • CRM rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • stabil céges háttér
  • versenyképes jövedelem
  • határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • fejlődési lehetőség
  • fiatal, energikus, összetartó csapat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő