Junior Account Manager (online design és fejlesztő ügynökség)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.04.
Jelentkezési határidő: 2016.02.05.
Hirdetés azonosító: 992690
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Megbízónk egy kreatív, egyedi megoldásokban gazdag, dinamikusan fejlődő online design és fejlesztő ügynökség, aki keresi legújabb csapattagját.

Junior Account Manager

Feladatok:

- Kapcsolatépítés,- frissítés a már meglévői ügyfelekkel
- Új üzleti lehetőségek, partnerek felkutatása az online design és fejlesztés területén
- Ügyféltalálkozók, tárgyalások lebonyolítása
- Tárgyalásfejlesztés
- Ajánlatok elkészítése, prezentálása
- Marketing együttműködés

Követelmények
- Felsőfokú végzettség (ideális esetben marketing, vagy gazdasági szakirány)
- Minimum 1 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
- Iparági tapasztalat (reklám, PR, kommunikációs ügynökség, kreatív ügynökség)
- Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás írásban/szóban egyaránt
- Erős priorizáló készség, csapajátékos attitűd
- Lelkes, dinamikus hozzáállás
- Rendszerszemlélet

Amit a cég nyújt:
- Inspiráló, felelősségteljes, kreatív munkaköri feladatok
- Kibontakozási lehetőség, nyitottság új ötletek megvalósítására
- Családias légkör, összetartó csapat
- Rendszeres közös programok
- Nagyfokú önállóság