www.cvonline.hu

Jövedelemelszámolási szakelőadó

  • A hirdetés 1120 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

munkatársat keres

jövedelemelszámolási szakelőadó

pozícióba

Főbb feladatok:

  • SAP rendszerben számfejti a munkavállalók rendszeres és változó jövedelmeit, járandóságait, a vonatkozó szabályok és a munkavállalók nyilatkozata alapján.
  • Biztosítja a munkavállalók és egyéb jogviszonyban állók jövedelmét, egyéb juttatásait terhelő levonások naprakész ügyintézését.
  • A munkaviszonnyal kapcsolatos jövedelem-elszámolási dokumentumok, igazolások biztosítása.
  • Biztosítja az elszámolás alapbizonylatául szolgáló okmányok, valamint munkavállalói nyilatkozatok megőrzését és iktatását.
  • A munkavállalók megbízásából - az éves személyi jövedelemadó elszámolás során - elkészíti a jövedelemadó elszámolást az SAP rendszer által biztosított program szerint, valamint kiadja a szükséges igazolásokat az önadózók részére.

Követelmények:

  • középfokú állami iskolai végzettség (gazdasági vagy humán jellegű)
  • gazdasági vagy humán szakirányú felsőfokú tanfolyam
  • jövedelem-elszámoláshoz kapcsolódó munkaügyi jogszabályok ismerete
  • számviteli és adótörvények ismerete
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • 3-5 év szakmai gyakorlat

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • SAP HR modulok kezelésében szerzett gyakorlat
  • letiltási, levonási gyakorlat

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezéseket szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével, melyben kérjük szerepeltesse bérigényét is az alábbi email-címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő